iRobot friend
4.5

Jan Vozdecký

Brno

Braava certifikace
od 29. 11. 2022
Roomba certifikace
od 29. 11. 2022
Scooba certifikace
od 29. 11. 2022
Jsem váš poradce pro Brno a jeho okolí. Zejména oblast směrem na severozápad – tedy Blansko, Boskovice, Tišnov, Bystřice nad Perštejnem až po Žďár nad Sázavou.

S roboty značky iRobot mám dlouholeté zkušenosti používáním v domácnosti.
Začal jsem s Roombou, později ji doplnil vytíračem Scooba a v nedávné době nám přibyla
i Braava. Mohu vám tedy poskytnout rady z praxe - používání v domácnosti na všechny druhy podlah – od plovouček, dlažby, koberců až po břidlice. Znám slabá i silná místa našich robotů
a rád vám je vysvětlím. U vás doma, telefonicky nebo po emailu.

A proč za mne iRobot? Poté, co jsem začal tyto roboty používat, nalezli si své místo u celé
mé rodiny. Upřímně tomu velmi dopomohla i zkušenost s jedním robotem východní provenience.

Těšíme se na naše setkání s vámi. Koho si „dovedu“ s sebou, je jen na vás... :-)

iRobot friend
Jan Vozdecký
48 hodnocení
4.5
44×
Anna Kohutková
19. 9. 2018

Profesionální přístup, výborné znalosti. Dávám desítku.

Tomáš Havlíček
19. 7. 2018

Výborná komunikace, super pomoc s výběrem vysavače, rychlé vyřízení objednávky.

David Stříž
17. 7. 2018

Jsem velice rád,že jsem měl tu čest,setkat se při výběru vysavače zrovna s panem Vozdeckým...víte,někdy se stane,že nemáme až tak jasno,co chceme,zakolik to vlastně bude korunek a HLAVNĚ co od toho určitého výrobku,nebo snad produktu očekáváme,mluvím ze své osobní zkušenosti,měl jsem celkem jasno v tom,že chci vysavač značny iRobot,proto jsem pozval pana Vozdeckého,byl mi doporučen mým známým a jednoduše/neprohloupil jsem/ ano pan Vozdecký je dle mě kapacita a ví o čem mluví/žádný dealer,žádný podomní prodejcea hlavně dle mě PROFÍK A ČLOVĚK,který ví která páčka :-) Ta mě Díky pane :-)

michal kopecky
12. 12. 2017
Jiří Žáček
30. 11. 2017
Martin Kal
26. 11. 2017

Po vlastním praktickém srovnání s konkurencí ve stejné cenové hladině - jednoznačně vyšší účinnost téhle mašinky. Vlastní prodej proběhl po telefonické konzultaci s panem Vozdeckým - důvodem vzdálenost a v našem regionu, zcela překvapivě, žádný friend v dosahu - nebo jsem ho možná nevypátral:-)))). Prodejce jsem kontaktoval náhodně, dle hodnocení na zdejších stránkách. Nicméně: naprosto bezchybná komunikace a konzultace. Ví, o čem mluví - včetně detailů, dokáže doporučit. Když si sami o produktu něco přečtete, stanovíte svoje požadavky a celou záležitost potřebujete "doladit" - pan Vozdecký je ideální osoba, kterou v tomto ohledu doporučuji kontaktovat. Vlastní dodání produktu rychlé, bez komplikací.

Lenka Ryzi
20. 11. 2017

Vše naprosto v pořádku. Super jednání a ochota. Děkujeme a doporučujeme.

Kristýna Gacova
5. 11. 2017

Pan Vozdecký mi skvěle vysvětlil a předvedl stroj. Žádná otázka nebyla hloupá. Jednal rychle, do týdne jsem měla svého miláčka doma. Skvělý pomocník. Doporučuji jednat s p. Vozdeckým.

Dagmar Ťulpová
8. 10. 2017

Pan Vozdecký byl velice ochotný a vstřícný. Profesionálně nám poradil ve výběru produktu i s ukázkou. Roboty nám i objednal a poskytl slevu. Výborná spolupráce. Děkujeme a vřele doporučujeme

Milan Chovanec
4. 10. 2017
Irena Brzobohatá
12. 7. 2017

Pana Vozdeckého hodnotím kladně. Příjemný, věcný, nevnucuje,řekne a ukáže vám vše co potřebujete vědět. Také má výborně zpracované stránky. Doporučuji!

Lenka Zelinková
12. 7. 2017

Super domluva, ochota, rychlé jednání. Zboží nám předvedl jak jsem potřebovala. Mohu jen doporučit.

Vladislav Jakeš
31. 5. 2017

Maximální spokojenost. Vřele doporučuji

Ivana Sádlíková
30. 5. 2017

Mockrát děkujeme panu Vozdeckému za skvělou a vyčerpávající prezentaci spotřebiče iRobot Roomba. Zodpověděl veškeré naše dotazy a poradil nám i s výběrem typu vhodného iRobota pro naši domácnost. Pan Vozdecký nám udělal i výhodnou cenu. Robot Roomba 960 byl dodán ve velice krátkém čase (3 pracovní dny od objednávky) a už u nás doma pracuje a je opravdu perfektní! Ještě jednou děkujeme a pana Vozdeckého rozhodně doporučujeme!!!

Eva Kryštofová
18. 3. 2017

Jsem velmi spokojená. Pan Vozdecký mi dokázal poradit perfektně. Produkt se jeví skvěle, děkuji za doporučení.

Tomáš Nejezchleb
25. 1. 2017

Velmi ochotný profesionál, který dokáže poradit a doporučit přesně takového pomocníka, kterého vaše domácnost potřebuje. Koupil jsem již 2kus 866 a naprostá spokojenost.

Ilona Holíková
11. 1. 2017

Pana Vozdeckého vřele doporučujeme, byl velmi ochotný - i když jsem z osobních důvodů 2x posouvala termín předváděcí návštěvy. Přijel k nám domů, předvedl nám všechny produkty, o které jsem ho požádala a řekl nám ke všem vyčerpávající informace, zodpověděl všechny naše dotazy. Vysavač Roomba 866 jsme zvolili na základě jeho doporučení. Jednoznačně kladné hodnocení :-) Robota jsme si přes něho koupili. Ještě jednou děkujeme!

František Balga
16. 12. 2016

Příjemné vystupování, znalost produktů, předvedení robota, rady na základě vlastních zkušeností se strojem, proto hodnotím spolupráci velmi kladně.

Katka Novakova
15. 12. 2016

Naprostá spokojenost. Předváděcí akce skončila zakoupením robotu.

Josef Vybíhal
8. 12. 2016

Perfektní jednání, pan Vozdecký ví, o čem mluví, mohu jen doporučit.

Ben Jirkuv
25. 11. 2016

Tohoto prodejce doporučuji všem lidem, kteří nejsou o značce iRobot přesvědčeni stejně jako já a to zejména z hlediska jeho ceny. Pan Vozdecký má perfektní přehled o konkurenčních strojích a jejich vlastnostech a cenách. Do ničeho Vás netlačí a nechá Vám čas, vše si řádně rozmyslet a jeho informace si ověřit. Stroj předvede v extrémních situacích, vyzdvihne jeho přednosti, ale nezamlčí ani nedostatky, které má každý "malý" vysavač. Není to obchodník s naturelem "Po mně potopa a poraď si jak umíš"!!! Za mne 100% obchodník, kterého byste chtěli potkat při koupi čehokoli. Doufám, že jeho služby využijete a budete stejně spokojeni jako já.

Zbyněk Brustmann
25. 11. 2016
Miroslava Černá
9. 11. 2016

Velmi děkuji za výstižnou a srozumitelnou prezentaci panem Vozdeckým. V tak rozsáhlé nabídce těchto vysavačů na trhu, mi jeho ukázka pomohla se rychle rozhodnout a vybrat pro moji domácnost ten správný produkt. Děkuji a doporučuji.

Tomáš Griščík
9. 11. 2016

Pán Vozdecký nám predviedol Roombu 651 a 866. Pretože máme predchádzajúcu skúsenosť s Braavou 320, vysvetlil nám rozdiely vo fungovaní medzi Roombou a Braavou aj medzi jednotlivými rozdielmi. Upozornil nás aj na možné problémy s tmavým kobercom, ktorý sa po kúpe Roomby 651 aj potvrdil. Vďaka jeho upozorneniu sme nepanikárili a problém jednoducho vyriešili. S predvedením sme boli spokojní a určite budeme odporúčime pána Vozdeckého a vysávače iRobot aj známym.

rodina Šamánkova Jiří Šamánek
28. 7. 2016

Naprostá spokojenost s výrobkem i poradcem. Odpověděl na všechny "záludné" dotazy při předváděčce. Vstřícné a velmi profesionální jednání.

Lucie Alexová
25. 5. 2016

Maximální spokojenost, vše podrobně a pochopitelně vysvětlil, skvělá domluva.

Evžen Biskup
25. 5. 2016

Skvělá komunikace s panem Vozdeckým, perfektní předvedení a prezentace výrobků. Zakoupil jsem vysavač řady 8.

Ladislav Ruttkay
19. 5. 2016

Ďakujem za super prezentáciu s praktickou ukážkou a vysvetlením čo a jak. Bez tejto prezentácie a vysvetlenia by som nakupoval iba podľa e-shopu a skutočne podstatné info čom som potreboval tam nie je. Oceňujem že takáto možnosť v rámci IRobot existuje.

Ivana Malíková
20. 3. 2016

Pane Vozdecký, děkujeme ještě jednou za skvělou prezentaci robotického vysavače. Původně jsme měli zájem dle recenzí o řadu "7" Nicméně po prezentaci byla volba jasná. Vyhrála "8" Jsme maximálně spokojení a jsme rádi, že je možnost nejprve vysavač předvést a vyzkoušet. Robotický vysavač je opravdu velký pomocník, běží u nás každý den :-)

Ondřej Kozák
7. 3. 2016

Profesionální, nadstandartní a osobní přístup. Příjede, ukáže, vysvětlí a zodpoví veškeré dotazy. Pan Vozdecký vás do ničeho nenutí a je to opravdový poradce, nikoliv dealer. Vřele doporučuji všem, co ještě váhají.

Miloslav Palička
7. 3. 2016

Profesionální přístup a jednání,velmí velká spokojenost,můžů doporučit.

Libuše Potůčková
1. 3. 2016

S panem Vozdeckým máme výbornou zkušenost. Rychlá komunikace, návštěva, vysvětlení osobní i následně telefonické v pozdních hodinách a následné objednání vysavače. Pan Vozdecký je příjemný, věcný a nenásilný prodejce s odbornými znalostmi a širokým přehledem o produktech, které nabízí. Člověk by řekl, že certifikovaný prodejce by všechny výše uvedené vlastnosti měl mít, ale není to již v dnešní době zvykem. Proto s manželem velmi oceňujeme právě pana Vozdeckého a doporučujeme jej i dalším zájemcům o výrobky iRobot. manželé Potůčkovi:)

Jitka Vrbková
11. 2. 2016

Příjemný, věcný, nevnucuje se, řekne a ukáže vám vše, co potřebujete vědět. Doporučuji!

Eva Tesařová
1. 1. 2016

Velmi příjemné vystupování,perfektní znalost produktů, byla jsem velice spokojená.

Iva Stařinská
22. 12. 2015

Pan Vozdecký byl velmi příjemný, profesionální a jeho reakce na mou žádost o schůzku a ukázku robota byla velice rychlá. Vše mi vysvětlil ukázal a pomohl mi vybrat toho pravého robota pro naši domácnost. Robot je objednaný a už se na něj moc těšíme :)

Jana Nováková
25. 11. 2015

Pane Vozdeckého vřele doporučuji a hodnotím velmi kladně, je to profesionál na svém místě...

Lenka V.
8. 9. 2015

Pana Vozdeckého mohu doporučit. Vysavač Roomba mi předvedl přímo u mě doma. Poradil mi jak nastavit zdi a zodpověděl všechny mé dotazy. Po konzultaci s ním jsem si nakonec vybrala model Roomba 786.

Edita Gargelová
8. 9. 2015

Pan Vozdecký je ochotný, vstřícný, příjemný a profesionální. Předvedl mi vše, co jsem v bytě potřebovala vidět před rozhodnutím pořídit si robotický mop a zodpověděl veškeré mé dotazy. Současně poradil s výběrem nejvhodnějšího produktu pro naši domácnost. Robotický mop jsme po jeho předvedení zakoupili. Společně s robotickým vysavačem, který jsme již měli, tvoří nezbytnou a příjemnou součást pomocníků s úklidem v domácnosti s malým dítětem a 2 kočkami.

Honza z Brna
23. 8. 2015

Pan Vozdeckým byl velmi ochotný a vše srozumitelně vysvětlil takže mohu jen doporučit. ještě jednou děkuji

Veronika Lužová
23. 3. 2015

Schůzku s panem Vozdeckým hodnotím velice kladně, vysvětlil mi vše co jsem potřebovala vědět a nakonec mi pomohl vybrat vysavač, který bude ideální pro moji domácnost.

Miroslav Zemjan
14. 3. 2015

Přímá 24 hodinová zkouška u nás doma s vysvětlením jak užívat Roombu. Poradce mohu doporučit, dozvíte se vše co budete potřebovat k výběru správného typu. Nákup Roomby následoval okamžitě.

Andrea Škrobáková
22. 10. 2014

S Roombou máme zkušenost z roku 2010. V malém bytě neměl tolik uplatnění, tak jsme jej po několika měsích prodali. S přestěhováním do domu se znovu otázka použití robotického vysavače/mopu objevila. Pan Vozdecký nám předvedl nejnovější model Roomby, která prošla výrazným vylepšením, a Braavu. O produktech měl výborný přehled, dokázal je srovnat a vše lidsky vysvětlit. Těším se na vyzkoušení Braavy v praxi.

Jana Grulichová
28. 8. 2014

prodejce je velmi ochotný, je sním velmi dobrá komunikace, podává podrovné informace k produktu,snaží se vyhovět zákazníkovi

Zuzana Březová
29. 6. 2014

Maximální spokojenost. Doporučuji

Pavlína Kalousová
22. 6. 2014

Profesionální přístup, přehled o nabízeném zboží, k tomu příjemné vystupování, děkuji za trpělivost :)

Viktor Čekan
18. 6. 2014

Perfektní znalosti nabízených produktů a přehled o konkurenci

Jiří Lhota
15. 6. 2014

Naprostá spokojenost, vše předvede a vysvětlí, mohu jen doporučit

Viktor Weiniger
13. 6. 2014

Zkušenosti, profi předvedení, dvoudenní test přímo u nás doma...jsem nadšen!