5

Kateřina Ottmarová

Hradec Králové

Braava certifikace
od 6. 4. 2014
Roomba certifikace
od 6. 4. 2014
Je pro mě čest být váš iRobot FRIEND pro Hradec Králové, Pardubice a okolí. Neváhejte mě kontaktovat, ráda vám roboty přijedu ukázat, abyste ve své domácnosti poznali výhody robotických pomocníků iRobot.

Mé první setkání se značkou iRobot bylo v roce 2007, kdy byla do prodeje zařazena Roomba série 500. Neváhala jsem a tohoto robotického pomocníka jsem si ihned pořídila. Byla jsem nadšená, byt o rozloze 80m2 byl najednou stále uklizen. Klasický vysavač jsem přestala úplně používat. iRobot si 3x týdně sám vyjel ze základny a uklidil nám celý byt. O rok později jsem se stala i hrdým vlastníkem domácího robota pro vytírání podlahy Scooba a od té doby jsem do ruky už nevzala ani mokrý hadr, ani kýbl s vodou. Roboti se postarali dokonale o moji domácnost a já jsem tak měla více času na rodinu a své koníčky.

Se značkou iRobot jsem neuvěřitelně spokojená, moje 7 let stará Roomba stále brázdí po naší podlaze a to bez jediného servisu, bez jediné opravy.

Bezproblémová funkčnost robotů mě přesvědčila o vysoké kvalitě značky iRobot. Když pak přišla nabídka stát se členem iRobot FRIENDS, neváhala jsem ani minutu.

Kateřina Ottmarová
12 hodnocení
5
12×
Pavel Holotík
14. 5. 2020

výborná komunikace

Ivana Špičanová
3. 6. 2019

Příjemné vystupování, dozvěděla jsem se všechno, co jsem chtěla. Irobot se mi líbil, ale váhala jsem s nákupem, po předvedení a i díky paní Otmarové jsem se rozhodla tento výrobek zakoupit. Děkuji. Hodnotím 10. I. Š.

Jana Slavíková
11. 12. 2018

Příjemná paní, přijela dle domluvy, ukázala, co jsme potřebovali a na základě její návštěvy jsme iRobot objednali a už se z něj těšíme.

Simona Mňuková
22. 1. 2018

Skvělá domluva a ochota. Rychlé jednání, příjemná komunikace. Mockrát děkujeme.

Michal Urbánek
21. 11. 2017

Výborná a rychlá komunikace. Katka byla velmi ochotná a přivezla nám ukázat několik typů robotů, nabídla nám i lepší cenu ;) Rozhodně doporučuji pro všechny, kteří o robotických vysavačích uvažují. My jsme koupili Roombu 896 a Braavu 240. Od té doby už úklid našeho bytu (80 m2) zvládají tito dva pomocníci.

Zuzana Bubnová
29. 8. 2016

Skvělá komunikace, ochota, není co vytknout. Super.

Jan Horák
14. 7. 2016

Byl jsem velmi spokojený. Příjemné vystupování a obrovská ochota pomoci vyřešit problémy. Děkuji

Jiřina Zámečníková
4. 1. 2016

milá, ochotná, velmi vstřícná a proto uděluji 10 bodů

Jan Křivka
3. 12. 2015

Perfektní komunikace a spousta vlastnízkušeností a rad s použitím robotů. Již máme objednáno. Mohu jen doporučit.

Kateřina Tesařová
23. 9. 2015

Díky paní Ottmarové jsme našli toho pravého pomocníka do naší domácnosti. Nejen, že nám popsala všechny dovednosti vysavače a mopu po technické stránce, ale řekla i výhody a nevýhody po stránce běžného uživatele. Jsem ráda, že jsem zvolila právě ji, neboť má také malé dítě a proto přesně věděla co od iRobota očekáváme. Děkujeme.

Dita Václavková
17. 9. 2015

Paní Ottmarová nám trpělivě odpovídala na dotazy, jak po telefonu, tak i u nás doma při předvedení iRobotů. Ocenila jsem její příjemnou komunikaci s popisem osobních zkušeností s používáním iRobotů.

Edita Vaškovská
24. 2. 2015

Paní Ottmarová přijela přesně tak jak jsme si domluvili a ukázala iroboty hezky v praxi u nás doma. Řekla i osobní zkušenosti, vše proběhlo perfektně, takže už máme irobota na cestě k nám. Děkuji moc.