24. listopadu 2021

Black Friday

💣 Výjimečné slevy v rámci Black Friday 💣
Vybraní roboti se 30% slevou. Jen do 28. 11.

Využijte skvělou příležitost k zakoupení robotického pomocníka v eshopu irobot.cz. Do nabídky jsme zařadili exkluzivní novinku – robotický vysavač Roomba i4+ s čisticí stanicí Clean Base a neomezenou plochou úklidu. Tento zbrusu nový model zakoupíte se zaváděcí slevou 30%! 💰

Kromě Roomby i4+ jsou v akci od pátku 26. 11. vybraní i další roboti. Např. nejmodernější robotický mop Braava jet m6 v černém elegantním provedení, vysavač Roomba 974 s kamerovou navigací či Roomba e5 s omyvatelným sběrným košem.

 

V oficiálním e-shopu navíc dostanete zdarma 60 dní na vyzkoušení robota a 3 roky záruky.

Prémiové funkce iRobot Roomba i4+ (Šedá)

Speciální AeroForce filtr zachytí i ty nejmenší prachové částice.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

Jakmile se Roombě naplní sběrný koš na nečistoty, upozorní vás světelným signálem na displeji, že je koš plný a je třeba ho vysypat.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Robot se zastaví, hezky otočí a pokračuje dál v úklidu s pevnou půdou pod kolečky.

Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Alexa, Google Home, Siri a Ali Genie (funguje na zařízeních s aktivovanými funkcemi Google Assistant a Alexa. Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazaon.com nebo přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC, Siri je ochranná známka Apple Inc., registrovaná v U.S. a ostatních zemích a regionech).

Roomba® i4+ je stylový robotický vysavač, který vydrží uklízet až 90 minut, sám se vysype a ozdobí vaši domácnost.
11 999  s DPH a PHEmomentálně nedostupné