Získejte SLEVU 20 % na vybrané produkty s kódem EXTRA20. Více info zde.

Chytřejší, než jste si mysleli

Operační systém iRobot OS je nejen nabitý chytrými funkcemi, ale je také promyšlený. Nabízí přizpůsobenější návrhy na míru, funkce pro domácí mazlíčky i hlasové povely¹, než kterýkoli jiný robot. A vy se můžete soustředit jen na ty činnosti, které si vaší pozornost zaslouží.

Prohlédněte si naše nejchytřejší roboty.

Operační systém IROBOT OS

Projděte překážkovou dráhou každého patra.

Roomba® j7, řízená operačním systémem iRobot, rozpoznává více než 80 běžných objektů². Když detekuje věci jako kabely, ponožky a dokonce i zvířecí exkrementy, vyhýbá se. To umí jen opravdou chytrý domácí robot.

Kupte si j7+ s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Rozumí více hlasovým příkazům než kterýkoli jiný robot.

Spárujte roboty připojené přes Wi-Fi® se zařízeními s funkcí Alexa nebo Google Assistant¹ a používejte příkazy, jako „Alexa, tell Roomba to clean under the coffee table.“ Okamžitě udělají, co požadujete. (A některé příkazy dokonce fungují i se Siri.)

Prohlédnout robotické vysavače s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Nabízí návrhy čištění právě pro vás.

Přizpůsobte si úklid tak, aby odpovídal vašemu neustále se měnícímu plánu. a to pomocí personalizovanějších návrhů než má kterýkoli jiný robot. iRobot OS se učí vaše zvyky a dává doporučení, která přesně zapadají do vašeho životního stylu – to vše proto, abyste se mohli vrátit domů uklízet, aniž byste museli úklid vidět.

Prohlédnout mopy m6 s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

č.1 ve vyhýbání se exkrementům

Roomba® j7 je řízena operačním systémem iRobot OS. Má více funkcí pro domácí mazlíčky, než kterýkoli jiný robot. Identifikuje pevné exkrementy domácích mazlíčků a vyhýbá se jim. Za to ručíme slibem majitelům domácích mazlíčků P.O.O.P. A to všem na celém světě.

Prohlédnout sety robotů s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Stáhněte si aplikaci iRobot HOME

Vylepšené mapy, schopnost čistit konkrétní objekty, vlastní rutiny, sezónní návrhy a intuitivní integrace chytré domácnosti². Každý aspekt aplikace iRobot Home byl přepracován tak, abyste měli nad úklidem maximální kontrolu. Aplikaci najdete v App Store i Google Play

Více informací o aplikaci
¹. Pouze pro robotické vysavače Roomba® řady s, j, i7 a m a robotické mopy Braava®.
².Funguje se zařízeními Google Home a Alexa. Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com nebo jejích přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC.