Servis iRobot
V případě, že váš iRobot nefunguje správně, pořádně si pročtěte manuál a instrukce k použití robota, uvedené na této stránce.

JAK POSTUPOVAT?

V případě, že váš iRobot nefunguje správně, pořádně si pročtěte manuál a kapitolu "Řešení problému", díky čemuž vyřešíte většinu problémů přímo u vás doma.

Pokud problém s vaším robotickým vysavačem nebo mopem nevyřešíte pomocí manuálu, můžete využít naší nadstandardní službu bezplatného svozu zdarma, se kterou vašeho robota zdarma vyzvedneme, odvezeme k nám, vyřešíme problém a opět zdarma vám robota přivezeme domů.
Reklamace a servis

Certus Mercatus s.r.o.,
K Žižkovu 282/9,
190 00 Praha 9

Pondělí - Pátek od 7:30 do 15:30 +420 245 001 740 reklamace@mercatus.cz
REKLAMACE V RÁMCI ZÁRUKY - Bezplatný odvoz a dovoz robota v rámci záruky

Vyplňte reklamační formulář nacházející se níže na této stránce a připravte robota na vyzvednutí. Naše servisní středisko zajistí kurýra a vám zašle termín vyzvednutí. Pokud se nenacházíte doma, zadejte adresu, kde bude možné robota vyzvednout. Opraveného robota vám doručíme opět zdarma na adrese, kterou uvedete v reklamačním formuláři.

POZÁRUČNÍ REKLAMACE - Placená oprava po skončení záruční doby

Pokud se na vašeho robota už nevztahuje záruční doba, náklady na dopravu a opravu platíte vy. Robota je potřeba zabalit tak, aby nedošlo při přepravě k poškození. Robota zašlete do servisního střediska. K robotovi přiložte přesný popis poruchy a vaše kontaktní údaje. Po doručení robota do servisu a diagnostice závady, servis vystaví cenovou nabídku na opravu a s těmito informacemi vás informuje. Po vašem odsouhlasení zrealizuje opravu.

Při reklamaci robota připravte na odeslání

Po odeslání reklamačního formuláře připravte robota na vyzvednutí kurýrem:

  • nabijte plně baterii, vyjměte ji z robota a přiložte ji k robotovi do zásilky,
  • robota vyčistěte a přibalte příslušenství,
  • přiložte kopii dokladu o koupi,
  • přiložte vytisknuté potvrzení o registraci reklamace, které bude po odeslání reklamačního formuláře obratem doručené na vaši e-mailovou adresu
  • robota ideálně zabalte do originálního boxu, anebo ho bezpečně zabalte jiným způsobem, aby se předešlo jeho poškození při přepravě.
Sdílejte a sledujte

Ukažte nám svoje roboty a sdílejte na instagramu přes hashtag #irobotlove