P.O.O.P

Pet owner official promise.

Představujeme náš slib vám a vašim mazlíčkům. Žádné. Další. Kakastrofy.

Žádná nehoda není s novým robotickým vysavačem Roomba® j7+ katastrofou. Robot s navigací PrecisionVision dokáže rozpoznat každé překvapení od vašeho domácího mazlíčka a při vysávání se mu vždy vyhne.

Tuto funkci nabízí roboti:

  • Roomba j7
  • Roomba j7+

Co je P.O.O.P a co vám můžeme slíbit?

Nový robotický vysavač Roomba® j7+ doopravdy identifikuje a vyhýbá se při úklidu exkrementům, které může váš chlupatý kamarád doma na zemi zanechat. Už se tedy nemusíte obávat žádných potenciálních kakastrof.

Slibujeme, že pokud se Roomba® j7+ střetne se zvířecím exkrementem a nevyhne se mu, vyměníme vám ji zdarma za úplně nový kus.*

*Nabídka platí po dobu 6 měsíců od nákupu a vztahuje se pouze na dodání náhradního výrobku. Platí pouze pro pevné kočičí nebo psí exkrementy. Platí další podmínky – veškeré podrobnosti naleznete na Podmínky P.O.O.P.

VYTVOŘEN PRO ÚKLID

Vyhne se nebezpečí

Robotický vysavač Roomba® j7 a j7+ se vyhnou nečekaným překážkám od nabíjecích kabelů až po exkrementy vašich domácích mazlíčků. Když je poprvé spatří, pokusí se zjistit jak je zvládnout teď i v budoucnu tím, že vám pošle fotografii. Je na vás, jestli se jim bude vyhýbat, či pokračovat v úklidu.

Pet owner official promise

Pet owner official promise

P.O.O.P je náš slib majitelům domácích mazlíčků, že se iRobot Roomba® j7 a j7+ vyhne nehodě domácích mazlíčků. To garantujeme výměnou robota. Více informací o akci na "Podmínky P.O.O.P".

Pet owner official promise