Letní slevy 20 % na vybrané modely - více zde

P.O.O.P

Pet owner official promise.

Představujeme náš slib vám a vašim mazlíčkům. Žádné. Další. Kakastrofy.

Žádná nehoda není s novým robotickým vysavačem Roomba® j7+ katastrofou. Robot s navigací PrecisionVision dokáže rozpoznat každé překvapení od vašeho domácího mazlíčka a při vysávání se mu vždy vyhne.

Tuto funkci nabízí roboti:

Co je P.O.O.P a co vám můžeme slíbit?

Nový robotický vysavač Roomba® j7+ doopravdy identifikuje a vyhýbá se při úklidu exkrementům, které může váš chlupatý kamarád doma na zemi zanechat. Už se tedy nemusíte obávat žádných potenciálních kakastrof.

Slibujeme, že pokud se Roomba® j7+ střetne se zvířecím exkrementem a nevyhne se mu, vyměníme vám ji zdarma za úplně nový kus.*

*Nabídka platí po dobu 6 měsíců od nákupu a vztahuje se pouze na dodání náhradního výrobku. Platí pouze pro pevné kočičí nebo psí exkrementy. Platí další podmínky – veškeré podrobnosti naleznete na Podmínky P.O.O.P.

Pokročilé navigace

Systematická navigace vSLAM

Robotický vysavač Roomba® j7 a j7+ má nejpokročilejší systematickou navigaci VSLAM s funkcí PrecisionVision. Díky tomu dokáže rozeznat předměty, kterým se má vyhnout. Když je poprvé spatří, pokusí se zjistit jak je zvládnout teď i v budoucnu tak, že vám pošle fotografii. Je na vás, jestli se jim bude vyhýbat, či pokračovat v úklidu. Teď se slibem P.O.O.P., který zaručuje výměnu za nový kus, kdyby se exkrementu nevyhnula.

Pet owner official promise

Pet owner official promise

P.O.O.P je náš slib majitelům domácích mazlíčků, že se iRobot Roomba® j7 a j7+ vyhne nehodě domácích mazlíčků. To garantujeme výměnou robota. Více informací o akci na "Podmínky P.O.O.P".

Pet owner official promise