Roomba slaví 20 let – slevy až 20 %

Oslavte narozeniny spolu s Roombou a nakupte výhodněji se speciálními kupony!

Celý článek

Tisková zpráva: Amazon a iRobot podepsali dohodu, o koupi iRobotu Amazonem

Od uvedení vysavače Roomba v roce 2002 iRobot nepřestává své zákazníky překvapovat s každou další generací produktů a šetřit svým zákazníkům drahocenný čas, který dříve trávili domácími pracemi. Tým společnosti iRobot vyvinul inovativní čisticí produkty, které zákazníci milují

Celý článek

Tisková zpráva k uvedení robotického vysavače iRobot Roomba j7+ a iRobot OS

Certus Mercatus, s.r.o. uvádí na český trh robotický vysavač iRobot Roomba ® j7+ s novým operačním systémem iRobot OS. iRobot Roomba j7+ je nejinteligentnější robotický vysavač, identifikuje překážky a vyhýbá se nebezpečí. Operační systém iRobot OS poskytuje novou úroveň inteligence, personalizace a ovládání novým a stávajícím zákazníkům.

Celý článek

P.O.O.P. slib majitelům domácích mazlíčků

Nejnovější přírůstek v nabídce je iRobot Roomba j7 a j7+. Nejen, že Roomba pozná běžné překážky, jako jsou boty, ponožky, či kabely, ale bezpečně rozezná i exkrementy zvířecích miláčků. Jsme si touto funkcí natolik jistí, že všem zákazníkům slibujeme výměnu robota, kdyby nevyhodnotil překážku správně a 💩 se snažil uklidit.

Celý článek
P.O.O.P. slib

Vyvrcholení soutěže o svatbu snů

Svatba snů je za námi. Vyhrál ji dokonalý pár, který si jí rozhodně zasloužil.

Celý článek

SOS Ukrajina

Osud lidí z Ukrajiny nám není lhostejný. Během chvíle přišli o všechno, o domov, o blízké i budoucnost. Proto jsme se rozhodli přispět za každý prodaný robotický vysavač či mop během dubna 500 Kč na sbírku SOS Ukrajina organizace Člověk v tísni.

Celý článek

Valentýnská sleva na set robotů

S kódem ROBOTVALENTYN získáte 20% slevu na exkluzivní set vysavače Roomba s9+ a mopu Braavy jet m6. Roboti se na úklidu vždy společně domluví a vám zbyde čas na vás a váš vztah.

Celý článek

Doručení objednávek

Celý článek