Letní slevy 20 % na vybrané modely - více zde

17. února 2021

Braavu jet m6 nic nezastaví

Braava jet m6

Nová funkce označení lišt v mapě pro Braavu jet m6 zásadně mění situaci.

Možná jste o tom slyšeli, náš nejmodernější mop Braava jet m6 nemohl přejíždět vyšší podlahové lišty. Kvůli tomu nemohl vytírat v některých domácnostech najednou více místností, což bylo nepříjemné. Důvod, proč tomu tak bylo, je jednoduchý. Potřebpvali jsme jistotu, že v žádném případě mop nenajede na koberec či ho dokonce namočí. To platí i nadále.

braava jet m6

Problém jsme vyřešili úpravou softwaru. Přidali jsme do aplikace funkci “Prahy”. S touto funkcí označíte přechodové lišty a oblé prahy místností. Princip je stejný jako u “oblastí úklidu” a “zakázaných zón”. Takto označené lišty nebude Braava jet m6 svými senzory brát jako začátek koberce či překážku a bude přes ně pokračovat dál, kam je potřeba.

Takto vypadá označení prahu v mapě aplikace iRobot HOME:

iRobot HOME prahy

 

Prémiové funkce iRobot Braava jet m6 (Bílá)

Braava je vybavena přesnou sprejovou tryskou, která při mokrém úklidu cíleně nanáší vodu na podlahu. Speciální senzory zajistí, že tryska nezasáhne nábytek, stěny nebo prostor pod schody. Pro ještě efektivnější odstraňování nečistot a svěží vůni můžete použít čistič Braava jet®.

Braava jet m6 jako první zástupce kategorie robotických mopů Braava nabízí automatické dobíjení v nabíjecí stanici a rovněž disponuje funkcí dobíjení během úklidu. Nabíjecí stanice je navíc uzpůsobena tak, aby při dobíjení zamezila mokré podložce v kontaktu s podlahou.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Při úklidu se Braava pohybuje tam a zpět efektivním vzorem. Používá pratelné čisticí podložky a nabízí dva režimy úklidu: mokrý a suchý. Unikátní Edge design umožňuje perfektní úklid těsně okolo nábytku, pod nábytkem i v těžko dostupných místech. Je vybavena pokročilými senzory, jejichž pomocí se Braava vyhýbá kobercům a zabrání pádu ze schodů nebo jiných vyvýšených míst.

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map (např. různá patra, dům pro hosty, chatu a další).

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Robotický mop Braava jet m6 disponuje patentovanou navigací iAdapt 3.0, technologií Precision Jet Spray a dobíjením během úklidu. Díky revoluční funkcí Imprint™ Link komunikuje s robotickými vysavači Roomba.
16 999  s DPH a PHEskladem