22. prosince 2018

iRobot – Německé ocenění za design

german design award

Soutěž o udělení prestižního ocenění German Design Award 2018 se konala v rámci veletrhu Ambiente ve Frankfurtu nad Mohanem. Letos si rodina iRobot odnesla rovnou 2 ocenění!

Veletrh Ambiente
V německém Frankfurtu nad Mohanem proběhl tradiční mezinárodní veletrh spotřebního zboží a designu Ambiente 2018. Na zaplněném výstavišti Messe Frankfurt byly k vidění nejen novinky a trendy v oblasti bydlení, stravování a dárků, ale také nové mladé talenty a speciální přehlídka nizozemského designu. Veletrh Ambiente patří mezi nejvýznamnější akce, kde se představují trendy na nadcházející období, kde mohou obchodníci uzavírat nová partnerství s výrobci a kde se představují novinky v oblasti designu od velkých značek i mladých začínajících designérů. Jako každý rok se rozděluje výstavní plocha do sekcí Living neboli Bydlení, Dining neboli Stolování a Giving neboli Dárky.

veletrh ambiente

Prestižní ocenění German Design Award
Ocenění German Design Award, udělované od roku 2012, se za krátkou dobu stalo prestižní přehlídkou výjimečného designu. Odborná porota si všímá průkopnických projektů, které přispívají k rozvoji jedinečného designu v Německu i mezinárodně. Tato soutěž prezentuje trendy a design posouvá kupředu. Soutěž zaštiťuje German Design Council, přední německé centrum pro světový design. Rada pro design, založená německým parlamentem a sponzorovaná německým průmyslem, již více než 60 let podporuje firmy v oblasti rozvoje značky a designu. Stará se o prezentaci německého designu coby hospodářského faktoru, sehrává významnou roli v utváření kultury designu a zprostředkovává přenos znalostí a dovedností v oblasti budování značky a designu.
German Design Award

Ocenění se uděluje ve třech základních kategoriích: Excellent Communications Design (design komunikačních technologií), Excellent Product Design (produktový design) a Universal Design (výběr ze všech projektů dle univerzálnosti).

iRobot a German Design Award
Letos si prestižní německé ocenění odnesli rovnou dva členové rodiny iRobot v kategorii Excellent Product Design – Household. Roomba 980 a Braava jet 240!

Roomba 980
Kompaktní robotický vysavač ztělesňuje své nejmodernější technologie v sofistikovaném designu. Elegantní zařízení, které odvede hodně práce a přitom vypadá stále skvěle.
Oficiální stránky German Design Award

Robotický vysavač pro všechny typy podlah, který díky inteligentní navigaci iAdapt 2.0 s kamerovou navigací ví, kde přesně skončil a kde pokračovat. Díky wi-fi připojení s aplikací iRobot HOME můžete pohodlně ovládat a kontrolovat práci Vašeho pomocníka – kdykoli a odkudkoli.

iRobot Roomba 980

Braava jet 240
“Kompaktní robotický mop, který perfektně ztělesňuje svůj účel – čistotu. Inteligentně navržené hi-tech zařízení, se kterým je navíc jednoduché pracovat.”
Oficiální stránky German Design Award

Robotický mop pro všechny typy tvrdých podlah Vám nikdy nenajede na koberec ani nespadne ze schodů. U Braavy jet 240 lze volit mezi třemi režimy úklidu: suchý, vlhký a mokrý. V mokrém režimu je aktivní vibrační čisticí hlava pro důkladný úklid.

iRobot Braava jet 240

Prémiové funkce Braava jet 240

Přesná navigace iAdapt 2.0 nezanechá ani centimetr neuklizeného prostoru. Braava jet bezpečně pozná svou aktuální polohu v místnosti a hlavně místa, která zbývá uklidit. Po dokončení úklidu se robot vrátí přesně na místo, kde úklid začal.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Mokrý úklid - slouží k vytírání tvrdých podlah. Braava jet se pohybuje v krátkých drahách ve tvaru písmene V. Díky rozprašovači a vibrační čisticí hlavě dokáže Braava jet dokonale zbavit podlahu mastnoty, prachu a skvrn. Vlhký úklid - je určen ke stírání prachu a zbavení podlahy mastnoty. Braava jet se pohybuje v lineárních drahách, přičemž rozprašovačem aplikuje na podlahu menší dávky vody.
Suchý úklid - tento režim zajišťuje odstranění prachu, vlasů a menších nečistot suchou cestou. V tomto režimu se Braava jet pohybuje v lineárních drahách.

V případě, že je třeba uklidit pouze konkrétní část místnosti, uvedeme Braavu jet do režimu virtuální zdi dlouhým stisknutím tlačítka CLEAN. Braava jet za sebou vytvoří virtuální zeď a uklidí prostor pouze před sebou a po stranách.

Pomocí této technologie lze robota pomocí bluetooth spustit nebo zastavit, aktivovat režim virtuální zdi, aktualizovat software robota, nastavit dávkování vody pro jednotlivé typy režimů úklidu i spustit lokální úklid.

Braava jet disponuje vibrační čisticí hlavou, díky které dokáže efektivně zbavit podlahu mastnoty a skvrn. Vibrace Braava jet používá v režimu mokrého a vlhkého úklidu.

Robotický mop iRobot Braava jet 240
Chytře, jednoduše a čistě, to je Braava jet. Nejkompaktnější robotický mop vhodný pro úklid kuchyní, koupelen a dalších prostor.
s DPH a PHEmomentálně nedostupné
Sdílejte a sledujte