03. května 2019

iRobot – Nová Roomba i7! Poznejte rozdíl…

Roomba i7

Představte si robotický vysavač, který si nejen sám zapamatuje půdorys bytu a zvládne uklízet jednotlivé pokoje podle jména, ale také se sám automaticky vysype! Společnost iRobot, leader na trhu robotických vysavačů, dnes oznámila dostupnost nového modelu Roomba® i7+ (s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base™) v České republice. Nová Roomba i7+ pozvedává úklid na vyšší úroveň díky vylepšené inteligenci a automatizaci robotických vysavačů se schopností zmapovat prostor, naučit se jej a zorientovat se.

Roomba i7

iRobot Roomba i7+ díky svým schopnostem učení, adaptace, paměti a automatickým vysypáním sběrné nádoby představuje vrchol v oblasti pokročilých robotických vysavačů,“ říká Colin Angle, předseda a generální ředitel společnosti iRobot „Tento robot tak naplnil původní vizi, se kterou jsme téměř před 20 lety začínali.

S nejmodernějším vysavačem iRobot Roomba i7+ vstoupí do vaší domácnosti vrchol současné robotiky. Využitím chytrého mapování Imprint™ se Roomba i7 seznámí s plánkem domu, což umožní zákazníkům dokonalou kontrolu nad tím, které pokoje mají být uklizeny a kdy. Robotický vysavač si zapamatuje každou místnost – celkem až 10 různých půdorysů. Uživatelé tak mohou robota přenést do jiného patra či dokonce domu a vysavač vždy rozpozná svou polohu a uklidí tak, jak je potřeba. Patentovaná navigace iAdapt® 3.0 spolu s technologií vSLAM® pomáhá Roombě i7 určit, na kterých místech již byla a kde má být ještě uklizeno. Dokáže se tak přizpůsobit i měnícímu se prostředí a vždy zvolí ten nejlepší způsob úklidu.

Navigace i Adapt iRobot

Roombu i7 lze propojit i se zařízeními s podporou technologie Alexa™ a Google Assistant. Je tak jediným robotickým vysavačem, který umožní uživatelům uklidit konkrétní místnosti podle názvu jednoduchým hlasovým pokynem. Jakmile tak uživatel vyřkne příkazy „Alexo, požádej Roombu, ať uklidí kuchyň,“ nebo „Hey Google, ukliď obývák“, Roomba i7 vyrazí do dané místnosti a postará se o efektivní úklid. Jakmile jej dokončí, opět se vrátí do stanice, kde se nabije a automaticky vysype svůj sběrný koš v případě propojení s chytrou stanicí Clean Base.

Prémiové funkce značky iRobot

Navigace iAdapt® 3.0 s inteligentním mapováním Imprint™
Roomba i7 si nejprve pečlivě zmapuje vámi svěřený prostor. Jakmile mapu uloží do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností a následně je pojmenovat.

Neomezená velikost uklízené plochy

Automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base™
S nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base se nemusíte starat o vysávání po celé týdny. Praktické zpracování šáčku na nečistoty znemožňuje jejich únik zpět do prostoru a je schopen pojmout až 30 sběrných košů robota.

Prémiový třístupňový čisticí systém AeroForce®
Patentovaný systém dvou proti sobě rotujících gumových kartáčů se speciálními lamelami sbírají nečistoty ze všech druhů tvrdých podlah a koberců.

Rozšířené ovládání přes aplikaci iRobot HOME

Inteligentní plánování úklidu
V aplikaci iRobot HOME lze Roombě nastavit časový harmonogram. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, jakou místnost a kdy má robot uklidit.

Ostatní funkce

Systém proti zamotání do kabelů
Akustická a optická detekce nečistot Dirt Detect™
Senzory proti pádu ze schodů
Indikace plného sběrného koše robota i stanice Clean Base
Omyvatelný sběrný koš
Nabíjení během úklidu
Li-Ion baterie
Komunikace v českém jazyce
Výklopné madlo pro snadné přenášení

Je možné zakoupit ve variantě Roomba i7 nebo Roomba i7+ (s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base™).

Prémiové funkce iRobot Roomba i7+ (Černá)

Nejvyspělejší kamerová navigace iAdapt 3.0 zvládne dokonalou orientaci v neomezeně velkém prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie vSLAM® robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování Imprint se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Jakmile si Roomba uloží mapu do aplikace, můžete si sami nastavit hranice jednotlivých místností, pojmenovat je a nastavit pro každou místnost časový plán úklidu. Máte tak absolutní kontrolu nad tím, kde a kdy má robot zrovna uklízet. Robot je schopen uložit až 10 různých map (např. různá patra, dům pro hosty, chatu a další).

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Zvolte konkrétní místa, která má robot uklidit, nebo se jim vyhnout.

Možnost hlasového ovládání prostřednictvím Alexa, Google Home, Siri a Ali Genie (funguje na zařízeních s aktivovanými funkcemi Google Assistant a Alexa. Alexa a veškerá související loga jsou ochranné známky společnosti Amazaon.com nebo přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC, Siri je ochranná známka Apple Inc., registrovaná v U.S. a ostatních zemích a regionech).

Roomba i7+ je skvělou volbou pro každého. Má nejmodernější navigaci, mapování a dokonce se umí sama vysypávat.
17 999  s DPH a PHEmomentálně nedostupné