15. září 2023

Roomba Combo i5: Kombinovaný úklid pro menší prostory

iRobot představuje robotický vysavač a mop Roomba Combo® i5

Společnost iRobot Corp., lídr v oblasti domácích robotů, rozšířila svou řadu 2v1 o Roomba Combo i5, robotický vysavač a mop, který může jen vysávat, nebo vysávat i vytírat zároveň. Stačí pouze vyměnit sběrný koš. Zákazníkům to dává větší možnosti výběru kombinovaného vysavače a mopu od iRobot, aby co nejlépe vyhovoval jejich domácnosti i rozpočtu.

Společnost iRobot nabízí robotický vysavač a mop Roomba Combo i5. Jde o klasický robotický vysavač, který se po výměně sběrného koše změní na kombinovaný vysavač a mop. Roomba Combo i5 je ideální pro menší domácnosti s převážně tvrdými podlahovými povrchy. Účelně a systematicky uklízí v úhledných řadách, napříč více místnostmi v domácnosti.

Pomocí aplikace iRobot Home si zákazníci mohou vytvořit inteligentní mapu,označit názvy místností a zahájit tak cílený úklid místností. Úklid lze spustit prostřednictvím aplikace iRobot Home nebo hlasovým příkazem, pokud je robot spárován se zařízením hlasového asistenta. Pokud se vybije baterie, Roomba i5 se automaticky dobije a pokračuje v úklidu, dokud není úloha dokončena.