04. listopadu 2013

Jsme iRobot Friends. Moc nás těší

iRobot ČR spustil unikátní program certifikovaných poradců iRobot Friends. Obraťte se na školené poradce, kteří vám předvedou produkty iRobot přímo u vás doma, vždy poradí a pomohou.

iRobot ČR spustil unikátní program certifikovaných poradců iRobot Friends. Obraťte se na školené poradce, kteří vám předvedou produkty iRobot přímo u vás doma, vždy poradí a pomohou.

My v iRobotu věříme, že nevyrábíme obyčejnou elektroniku, ale kamarády a pomocníky, kteří lidem usnadňují život. Můžete namítnout, že stejně mohou přemýšlet výrobci praček, žehliček nebo třeba mikrovlnek, ale mezi mikrovlnkou a robotickým vysavačem, vytíračem nebo mopem vidíme zásadní rozdíl. Ty elektronické krabice stojí na místě, vykonávají jeden druh pohybu nebo přísně následují stanovený program. Naši roboti musí reagovat a přemýšlet.

Reagují na stabilní tvar místnosti, ale také úplně nové překážky, které ještě včera neexistovaly. Reagují na nový koberec, reagují na velkou skvrnu na podlaze coby podpis včerejšího výletu, reagují na hromady hraček, které vysílení rodiče nestihli večer naházet zpátky do krabic, reagují na vysněnou novou sestavu v obýváku či neposlušnost vašeho čtyřnohého mazlíčka. Roboti iRobot nestojí na místě, ale žijí s vámi váš život. Přizpůsobují se.

Dobrá rada nad zlato

I proto od vás dostávají jména a těší se často zvláštnímu zacházení. Ruku na srdce, můžete totéž říct o své mikrovlnce? Existuje-li takto osobní vztah mezi vámi a roboty iRobot, v rámci trhu s elektronikou naprosto unikátní, znamená to pro nás obrovský závazek. Tento závazek nás nutí přemýšlet a společně s našimi produkty inovovat a přetvářet rovněž doprovodné služby. Takto vznikla myšlenka sítě certifikovaných poradců iRobot Friends.

iRobot Friends jsou jedni z vás. Jsou to lidé, kteří žijí mezi vámi. Může to být přímo váš soused z paneláku, sympaťák z domu odnaproti nebo usměvavá paní, kterou potkáváte každý den v sámošce na rohu. iRobot Friends jsou vaši přátelé. Jsou tady od toho, aby vám podali pomocnou ruku kdykoliv se o to přihlásíte, kdykoliv zatoužíte přenechat nepříjemné povinnosti našim robotům a více se věnovat rodině a samotnému životu.

iRobot Friends na základě vaší žádosti dorazí k vám domů a předvedou vám robotické pomocníky přímo ve vaší domácnosti, ve vašich specifických podmínkách. Vůbec nezáleží na tom, zda chcete vidět v akci robotický vysavač Roomba nebo robotický mop Braava (celý přehled produktů najdete na této stránce). Poradce iRobot dorazí v domluvenou hodinu a vše vám předvede v pohodlí vašeho domova. Můžete si být přitom jistí, že za všech okolností ví, o čem hovoří.

Certifikace = záruka kvality
Poradci iRobot prochází školením a následnou certifikací. Teprve úspěšné složení zkoušky opravňuje poradce (Frienda) k založení profilu na stránkách iRobot.cz a rozvíjení činnosti v dané lokalitě. Naši poradci necestují napříč republikou a nenahánějí klienty, kde se dá. Vždy působí v dané lokalitě a starají se o svou robotickou rodinu.

Program iRobot Friends zahájil svou činnost v druhé polovině listopadu 2013 a na jaře 2014 se program otevřel novým zájemcům. Chcete-li si objednat předvedení robota u vás doma, pište na email: friends@irobot.cz.