11. května 2021

Nákupy Ona Dnes

Čekáte na výhodnou nabídku ke koupi iRobotu? S Nákupy Ona Dnes tato nabídka právě přichází. SLEVA 20%

Nákupy Ona Dnes jsou zde. A jako každý rok jsme si ve spolupráci připravili speciální nabídku.

Během nákupního týdne v termínu 17. – 23. 2021 po zaplacení služby Nákupy Ona Dnes dostanete slevový kód (mimojiné) k nám na e-shop irobot.cz. S tímto slevovým kódem lze zakoupit robotický vysavač Roomba 976 se slevou 20%.

Tento robotický vysavač dokáže uklidit až 185m², umí spolupracovat s mopem Braava jet m6 a má skvělou kamerovou navigaci s níž se dokonale orientuje.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou nabídku na výhodnou koupi kvalitního a osvědčeného robotického pomocníka iRobot Roomba 976.

 

Slevový kód: irobotjaro2021

 

Prémiové funkce Roomba 976

Roomba je vybavena systémem Dirt Detect, který pomocí akustických senzorů detekuje nadměrně znečištěná místa, kterým se Roomba intenzivně věnuje.

Pomocí optických senzorů detekuje Roomba nadměrně znečištěná místa, kterým se následně intenzivně věnuje.

Vyspělá navigace iAdapt 2.0 lehce zvládne dokonalý úklid velkého bytu i domu. Roomba disponuje kamerou, prostřednictvím které rozpoznává překážky, jednotlivé druhy nábytku a zvolí správný způsob úklidu.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava Jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve vašem chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Robotický pomocník si chytře hlídá stav baterie, a je-li to zapotřebí, sám zamíří do nabíjecí stanice. Po nabití pokračuje v úklidu přesně tam, kde skončil, dokud není práce dokončena.

Speciální AeroForce filtr zachytí i ty nejmenší prachové částice.

Nepřekonatelnou kvalitu úklidu robotických vysavačů Roomba má na svědomí vysoce funkční třístupňový čisticí systém. V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše, ať už se jedná o úklid tvrdých podlah či koberců.

Robotický vysavač iRobot Roomba 966
Kupte si Roombu 976, naplánujte čas úklidu a dál to nechte na ní.
9 999  s DPH a PHEskladem
Sdílejte a sledujte

Ukažte nám svoje roboty a sdílejte na instagramu přes hashtag #irobotlove