29. ledna 2021

Nová stylová Roomba i3/i3+

Na začátek roku 2021 přináší iRobot velikou novinku. Nová Roomba i3 a i3+ přináší unikátní design a funkce vyšších modelů do cenově přijatelné kategorie.

Roomba i3 a i3+ je robotický vysavač, který zaujme svým designem každého. Nemusíte ho tedy schovávat do rohu, bude ozdobou i uprostřed domácnosti. Kromě designu samozřejmě přináší mnoho technologicky vyspělých řešení. Například uklízí systematicky, v řadách, ale přitom k tomu nevyužívá kamerovou navigaci.

Roombu i3 a i3+ lze ovládat skrze mobilní aplikaci iRobot HOME. Aplikace vám sama připomene konkrétní kroky údržby robota, či navrhne vhodné časy na úklid i úpravu naplánovaného harmonogramu podle sezóny. Pokud byste chtěli Roombu posílat na konkrétní místa a do konkrétních místností, musíte zamířit výše k modelům i7 a i7+.

Skvělou funkcí, kterou do této chvíle uměli jen nejdražší robotické vysavače iRobot je automatické vysypávání do čisticí stanice Clean Base™. To je také rozdíl mezi modelem Roomba i3 a i3+. Roomba i3 se dobíjí v klasickém iRobot nabíjecím doku a model i3+ má v balení nabíjecí a čisticí stanici Clean Base™.

Prémiové funkce Roomba i3+ (i3558)

S funkcí automatického vysypávání sběrného koše zažijete dosud nepoznaný komfort. Roomba v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček na nečistoty uvnitř stanice pojme několik desítek sběrných košů robota (dle naplněnosti a kapacity). Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní. Sáček vystačí průměrně na 2 - 3 měsíce pravidelných úklidů.

Velikost uklízené plochy je neomezená, proto je řada i univerzální volbou pro všechny domácnosti, dokáže totiž skvěle uklidit i velké byty a domy. V případě slabé baterie se robot sám zajede dobít a pokračuje v úklidu tam, kde skončil.

Speciální AeroForce filtr zachytí i ty nejmenší prachové částice.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

Jakmile se Roombě naplní sběrný koš na nečistoty, upozorní vás světelným signálem na displeji, že je koš plný a je třeba ho vysypat.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Roomba® i3+ je stylový robotický vysavač, který skvěle uklidí, sám se vysype a bude ozdobou domácnosti.
s DPH a PHEmomentálně nedostupné
Sdílejte a sledujte