01. června 2022

P.O.O.P. slib majitelům domácích mazlíčků

P.O.O.P. slib

Nejnovější přírůstek v nabídce je iRobot Roomba j7 a j7+. Nejen, že Roomba pozná běžné překážky, jako jsou boty, ponožky, či kabely, ale bezpečně rozezná i exkrementy zvířecích miláčků. Jsme si touto funkcí natolik jistí, že všem zákazníkům slibujeme výměnu robota, kdyby nevyhodnotil překážku správně a 💩 se snažil uklidit.

To je i podstatou závazku P.O.O.P. (Pet Owner Official Promise) od iRobot. Všem majitelům robotických vysavačů Roomba® j7 & j7+ slibujeme, že Roomba® j7 a j7+ nikdy nevjede do zvířecího exkrementu. Kdyby se to stalo, dostane zákazník další kus robotického vysavače ZDARMA. Díky funkci iRobot Genius™ a PrecisionVision umí Roomba rozpoznat, jakým předmětům se má vyhnout. A to včetně „nehod“ domácích mazlíčků. I proto je Roomba® j7 a j7+ ten nejlepší vysavač pro domácnosti se psi a kočkami. S ní už doma nikdy nenajdete žádné kakastrofy. Konkrétní informace a samotný slib najdete zde.

Za touto funkcí, stejně jako dalšími inovatacemi v ve vysavačích Roomba® a mopech Braava® stojí nový vylepšený “mozek” iRobot Genius™. Roboti fungující na této geniální platformě se neustále učí, zlepšují a poznávajílépe  prostředí kolem sebe. Roboty s touto inteligencí můžete nechat automaticky začít uklízet (když si funkci aktivujete), když odcházíte z domu. Pak o nich v podstatě ani nevíte. Také mohou majitelům navrhovat úpravy harmonogramů , či připomínmat, že začala pylová sezóna a období línání.

POOP

Právě funkce období línání je další funkcí robotů iRobot®, která je určena pro rodiny se zvířecími miláčky. A zejména pro ně, je revolučním robotickým vysavačem zmiňovaná Roomba® j7 a Roomba® j7+. Pomocí funkce PrecisionVision rozpoznává konkrétní nečekané překážky a vyhýbá se jim. Od začátku existence rozezná většinu standardně se povalujících věcí po zemi a s každou další aktualizací počet rozpoznaných předmětů roste. Zásadní ale je, že rozpozná pevné zvířecí exkrementy. Nikdy do nich nevjede a nesnaží se je uklidit. A každý, kdo viděl “vtipné” fotky s rozmazaným „překvapením“ na podlaze, určitě ví, o čem je řeč. A protože si je iRobot® touto schopností Roomby j7 a j7+tím iRobot® 100% jistý, vznikl slib P.O.O.P. Kdyby to Roomba® nezvládla, vyměníme vám jí. Tento slib, resp. garance platí 6 měsíců od zakoupení výrobku. Na otestování dostane každý majitel Roomby j7 a j7+ více než dost času. Nemusíte mít obavy a můžete v klidu nechat vysavač pracovat, když nejste doma. Žádné další „kakastrofy“ vás už nikdy nebudou trápit

Prémiové funkce iRobot Roomba j7+ (Černá)

Nejvyspělejší kamerová navigace vSLAM® s funkcí PrecisionVision zvládne dokonalý úklid neomezeně velkého prostoru. Pomocí pokročilé navigační technologie robot sbírá každou sekundu více než 230 400 datových bodů a díky inteligentnímu mapování se naučí rozeznat jednotlivé místnosti. Funkce PrecisionVision a ODOA umožňuje Roombě opravdu vidět a v reálném čase rozeznávat překážky. Konkrétně jde o kabely, exkrementy domácích mazlíčků a další. Díky tomu se jim dokáže vždy bezpečně vyhnout. Robot může zaslat fotografii do mobilní aplikace pro potvrzení takovéto překážky a rozhodnutí "co s ní". Roomba ví, kde přesně je a podle toho i vytváří dočasné "Zakázané zóny".

Roomba je vybavena jednou z nejzásadnějších inovací v historii robotických vysavačů – třístupňovým čisticím systémem AeroForce. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.

S mobilní aplikací iRobot HOME (Android a iOS) ve svém chytrém telefonu nebo tabletu můžete robota ovládat, i když zrovna nejste doma. Stačí stisknout tlačítko CLEAN. Aplikace iRobot HOME v českém jazyce vám nabízí celou řadu dalších užitečných funkcí a důležitých informací.

Funkce Keep Out Zones umožňuje označit na mapě v aplikaci iRobot HOME neomezený počet míst, které robotický vysavač Roomba při úklidu vynechá. Minimální velikost takové zóny je 60x60cm. To se hodí např. k ochraně psí misky s vodou, ale možností je mnohem více. Tato funkce je alternativou k použití modulu virtuální zdi Dual Mode, které jsou standardně použitelné u všech vysavačů iRobot.

Díky technologii Imprint můžete nastavit časový plán úklidu pro jednotlivé místnosti dle svých potřeb.

Roomba umí spolupracovat s robotickým mopem Braava jet m6. Díky revoluční funkci Imprint™ Link Roomba nejprve vysaje a po dokončení úklidu automaticky vyšle pokyn Braavě, která následně sama vytře. Kombinace těchto dvou robotů zajišťuje komplexní čištění podlahy bez vaší přítomnosti a nabízí tak nebývalý komfort úklidu domácnosti.

Přichází sezóna línání? Žádné obavy, iRobot OS doporučí mimořádný úklid.

Mějte přehled o obdobích, kdy může být zapotřebí častější úklid.

Navrhne úklid na základě vašich zvyků – podle toho kdy nejčastěji uklízíte, vám iRobot OS navrhne rozvrh úklidu.

Při přejíždění do konkrétní místnosti či zóny úklidu robot nevysává, čímž šetří energii a minimalizuje hluk.

Před zahájením úklidu vám ukáže, jak dlouho by měl úklid trvat.

Když zrovna nejste doma, s iRobot OS budete mít uklizeno vždy. Ať už je součástí vaší Smart Home nebo nikoliv.

Zvolte konkrétní místa, která má robot uklidit, nebo se jim vyhnout.

Roomba j7
Roomba® j7+ vidí kolem sebe. Dokáže rozeznat předměty a podle nich upravuje svou trasu. Po dokončení vysávání se sama vysype.
21 999  s DPH a PHEskladem