Najděte svého prodejce
Seznamte se s rodinou iRobot®. Pečujeme o váš domov, uvnitř i venku.
Naši TOP prodejci
Seznamte se s iRobot® rodinou. Pečujeme o váš domov, uvnitř i venku.

PROČ OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE

Oficiální distribuce produktů iRobot probíhá pouze přes naši síť autorizovaných prodejců, u kterých garantujeme seriózní průběh distribuce produktů iRobot. Nakupujte tam, kde se o vás budou zajímat, i když se vyskytne problém.

Zmíněné záruky můžeme garantovat pouze v síti iRobot autorizovaných prodejců. Pro ověření vždy žádáme nákupní doklad. Pokud bude zjištěno, že nákup zboží iRobot neproběhl přes našeho autorizovaného prodejce, nemůžeme Vám bohužel záruku uznat.

Při Vašem nákupu věnujte proto velkou pozornost výběru solidního a ověřeného prodejce. Podcenění uvedených skutečností se Vám v budoucnu nemusí vyplatit.

  • Své prodejce si pečlivě vybíráme. Musí splňovat naše přísná kritéria, mezi která patří spolehlivost, seriózní přístup, jasné majetkové vztahy a úspěšná obchodní historie. Ti, kteří dokázali tato kritéria splnit, se tak mohli stát našimi iRobot autorizovanými prodejci.
  • Celá naše síť autorizovaných prodejců je kontinuálně školená a auditovaná. Pro iRobot, je nejdůležitější, aby Vám naši prodejci dokázali poskytnout 100 % zákaznický servis. V případě, že tomu tak není, nás prosím kontaktujte. Pro ověření u prodejců hledejte naše logo iRobot autorizovaného prodejce.
  • Garance 24 měsíců záruky. Na zboží zakoupené v síti autorizovaných prodejců iRobot se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.
  • Garance 100 % kvality. U zboží zakoupeného u iRobot autorizovaných prodejců garantujeme, že zboží je originál iRobot a že prošlo výstupní kontrolou kvality.
  • Garance nadstandardního zákaznického servisu. Na zboží iRobot zakoupené v síti iRobot autorizovaných prodejců se vztahuje nadstandardní zákaznický servis.
  • V síti maloobchodních prodejen si může zákazník zboží vyzkoušet.
  • Možnost využít svoz na servis i ze servisu k zákazníkovi zdarma.
  • Garance bezproblémového obchodu. Při zakoupení zboží nepodstupujete žádná rizika. Garantujeme Vám bezproblémový průběh nákupu u našich autorizovaných prodejců. Jakýkoliv případný problém vyřešíme za Vás, stačí nás kontaktovat. Máme zájem spolupracovat pouze s kvalitními a seriózními partnery.