02. listopadu 2020

Prodloužená záruka 3 roky

iRobot

iRobot Club – místo, kde iRobot naděluje všem svým klientům.

Staňte se členy iRobot Clubu. Stačí se zaregistrovat a přiložit doklad o zakoupení vašeho robotického pomocníka od iRobot. Nezáleží na tom, jestli jste ho zakoupili v našem e-shopu irobot.cz, či u nějakého z partnerů. Zde jsou si všichni rovni a každému, kdo si koupí vybraný model iRobot Roomba, náleží 1 rok záruky navíc. Dohromady tak dostanete 3 roky záruky.

Nemusíte se bát, co bude potom. U nás je samozřejmostí i pozáruční servis a dostupné náhradní díly mnoho let po ukončení prodeje. A zboží v rámci záruky, ani po ní, nikam neposíláme! Všechny opravy i reklamace probíhají u našich expertů v servisním středisku přímo v České republice.

A co tedy pro získání 3 let záruky musíte udělat? Stačí zakoupit vybraný model robotického vysvače iRobot* a na stránce iRobot Clubu se zaregistrovat. Vyplnit několik povinných údajů o sobě a robotovi. A nahrát účtenku. My vaše údaje ověříme a zašleme vám informace, zdali jste podmínky splnil, či nikoliv.

Velmi si Vás – našich zákazníků vážíme a zároveň jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků iRobot. Věříme Vám i výrobkům iRobot, proto je pro nás ctí nabídnout možnost 3 roky záruky.

Registrovat se můžete zde.

*(uvedeno na stránkách iRobot Clubu i u samotných produktů v e-shopu irobot.cz a partnerů)

Sdílejte a sledujte

Ukažte nám svoje roboty a sdílejte na instagramu přes hashtag #irobotlove