20. září 2020

Registrujte si 3letou záruku zdarma

iRobot Club – místo, kde iRobot naděluje všem svým klientům.

Staňte se členy iRobot Clubu. Stačí se zaregistrovat a přiložit doklad o zakoupení vašeho robotického pomocníka od iRobot. Nezáleží na tom, jestli jste ho zakoupili v našem e-shopu irobot.cz, či u nějakého z partnerů. Zde jsou si všichni rovni a každému, kdo si koupí vybraný model iRobot Roomba, náleží 1 rok záruky navíc. Dohromady tak dostanete 3 roky záruky.

Nemusíte se bát, co bude potom. U nás je samozřejmostí i pozáruční servis a dostupné náhradní díly mnoho let po ukončení prodeje. A zboží v rámci záruky, ani po ní, nikam neposíláme! Všechny opravy i reklamace probíhají u našich expertů v servisním středisku přímo v České republice.

A co tedy pro získání 3 let záruky musíte udělat? Stačí zakoupit robotický vysvač iRobot v termínu od 15. 10. 2020 do 15. 1. 2021 a na stránce iRobot Clubu se zaregistrovat do 31. 1. 2021. Vyplnit několik povinných údajů o sobě a robotovi. A nahrát účtenku. My vaše údaje ověříme a zašleme vám informace, zdali jste podmínky splnil, či nikoliv.

Velmi si Vás – našich zákazníků vážíme a zároveň jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků iRobot. Věříme Vám i výrobkům iRobot, proto je pro nás ctí nabídnout možnost 3 roky záruky.

Registrovat se můžete zde.