Chytřejší, než jste si mysleli

Operační systém iRobot OS je nejen nabitý chytrými funkcemi, ale je také promyšlený. Nabízí přizpůsobenější návrhy na míru, funkce pro domácí mazlíčky i hlasové povely¹, než kterýkoli jiný robot. A vy se můžete soustředit jen na ty činnosti, které si vaší pozornost zaslouží.

Prohlédněte si naše nejchytřejší roboty.

Operační systém IROBOT OS

Projděte překážkovou dráhou každého patra.

Roomba® j7, řízená operačním systémem iRobot, rozpoznává více než 80 běžných objektů². Když detekuje věci jako kabely, ponožky a dokonce i zvířecí exkrementy, vyhýbá se. To umí jen opravdou chytrý domácí robot.

Kupte si j7+ s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Rozumí více hlasovým příkazům než kterýkoli jiný robot.

Spárujte roboty připojené přes Wi-Fi® se zařízeními s funkcí Alexa nebo Google Assistant¹ a používejte příkazy, jako „Alexa, tell Roomba to clean under the coffee table.“ Okamžitě udělají, co požadujete. (A některé příkazy dokonce fungují i se Siri.)

Prohlédnout robotické vysavače s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Nabízí návrhy čištění právě pro vás.

Přizpůsobte si úklid tak, aby odpovídal vašemu neustále se měnícímu plánu. a to pomocí personalizovanějších návrhů než má kterýkoli jiný robot. iRobot OS se učí vaše zvyky a dává doporučení, která přesně zapadají do vašeho životního stylu – to vše proto, abyste se mohli vrátit domů uklízet, aniž byste museli úklid vidět.

Prohlédnout mopy m6 s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

č.1 ve vyhýbání se exkrementům

Roomba® j7 je řízena operačním systémem iRobot OS. Má více funkcí pro domácí mazlíčky, než kterýkoli jiný robot. Identifikuje pevné exkrementy domácích mazlíčků a vyhýbá se jim. Za to ručíme slibem majitelům domácích mazlíčků P.O.O.P. A to všem na celém světě.

Prohlédnout sety robotů s iRobot OS

Operační systém IROBOT OS

Stáhněte si aplikaci iRobot HOME

Vylepšené mapy, schopnost čistit konkrétní objekty, vlastní rutiny, sezónní návrhy a intuitivní integrace chytré domácnosti². Každý aspekt aplikace iRobot Home byl přepracován tak, abyste měli nad úklidem maximální kontrolu. Aplikaci najdete v App Store i Google Play

Více informací o aplikaci
¹. Pouze pro robotické vysavače Roomba® řady s, j, i7 a m a robotické mopy Braava®.
².Funguje se zařízeními Google Home a Alexa. Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com nebo jejích přidružených společností. Google je ochranná známka společnosti Google LLC.